INFORMACJA

U skarbnika są już do nabycia znaczki na 2021 . Generalnie drożej 5- 10 pln niż rok temu. Dobra informacja to ta że jest podpisane porozumienie z Piotrkowem Tryb i opłata za ich wszystkie zbiorniki w tym Sulejów i Miedzna to tylko 10 złotych.

Chętnych do opłacenia karty proszę o wcześniejszy kontakt ze skarbnikiem nr fona 606110762

Skarbnik informuje że do nabycia zezwolenia w cenie 10 pln za każdy okręg na wody  Piotrkowa Tryb . Tarnobrzegu i Radomia.

Zarząd koła informuje że z dniem dzisiejszym szeregi naszej SSR zasiliło kolejnych dwóch strażników. Życzymy im dużo samozaparcia  wytrwałości konsekwencji w działaniu i jak najmniej interwencji.Ochrona naszych łowisk jest naszym priorytetem .

W związku z licznymi zapytaniami odnośnie kalendarza zawodów wedkarskich na rok 2021 Zarząd informuje że na dzień dzisiejszy obowiązuje zakaz ich rozgrywania. Po zniesieniu zakazu  o terminach poinformujemy niezwłocznie na naszych stronach.

W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do Biura ZO PZW w Kielcach informujemy, że zgodnie z Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii do dnia 3 maja nie ma możliwośći organizacji zawodów wędkarskich.

Jednocześnie przekazujemy, że ZG PZW zwrocił się w marcu br. do Rady Ministrów z pismem w sprawie umożliwienie organizacji sportu wędkarskiego. Gdy tylko zostanie przekazana odpowiedź do Okręgu niezwłocznie ją opublikujemy.

Zarzad Koła zaprasza   członków na zawody wędkarskie o tytuł mistrza koła na zbiornik Czarna na dzień 06 06. Zbiórka zawodników godz 5 00. Początek zawodów godzina 6,30. Rozegrana zostanie jedna tura 4 godziny. Zawody splawikowe e jedna wędka .

W dniu dzisiejszym tj 02 06 zbiornik w Janowie wzbogacił się o 2 tysiące narybku sandacza. Ryby otrzymaliśmy z puli Okręgu Kielce